+380 (99) 771-43-37





Skmei 1291 angel рожевий золото жіночий годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1291
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Елегантність, жіночність, лаконічність дизайну та справжня розкіш — всі ці якості втілили дизайнери в моделі нових жіночих годинників SKMEI 1291. По-справжньому стильна новинка обіцяє стати хітом завдяки своїй стриманості у виконанні й точних штрихах у деталях. Володарка нового жіночого хронометра від SKMEI явно непересічна особистість і знає штовх у моді та стилі — а витончений аксесуар, доповнює її бездоганний образ.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виготовлений у класичному строгому стилі, тонший корпус робить годинник особливо привабливим. Годинник обладнаний мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренда.
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр | 21 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 475 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1291 rose gold SP
475 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






