+380 (99) 771-43-37





Skmei 1274 сині чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1274
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Харизма, сила і мужність - три якості, яких ніколи не буває багато!
Наручний годинник SKMEI 1274 втілюють в собі традиційні погляди на істинно чоловічий аксесуар, демонструючи весь джентльменський набір високих характеристик. Потужні, стильні, функціональні – інших таких просто не знайти!
Зверніть особливу увагу на циферблат і дизайнерське оформлення корпусу. Стильні маркери та електронні циферблати надають максимум інформації, а оригінальні елементи– ще одне вдале дизайнерське рішення!
Як чоловік відповідає за свої слова, так і SKMEI 1274 відповідає за власну точність – японський калібрований механізм гарантує довгу і надійну роботу. Навіть під водою, під тиском 5 атмосфер, корпус SKMEI 1274 зберігає своє «серце» в безпеці!
Характеристики:
Стиль годин: спорт
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
Колір циферблату: чорний з синім
Колір ремінця: чорний
Колір підсвічування: зелений
Матеріал ремінця: ABS пластик
Матеріал корпусу: сталь, пластик
Водостійкість: 5 АТМ
Відображення дати: є
Будильник: є
Секундомір: є
Максимальна довжина браслета: 24 см
Розмір циферблата: 47 * 40 мм
Висота циферблата: 17 мм
Ширина ремінця: 20 мм
Вага без упаковки: 82 р.
Тип батареї: CR2025/ SR626SW
Пол: Чоловічий
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1274 blue
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






