+380 (99) 771-43-37





Skmei 9096 tandem сріблястий із чорним циферблатом чоловічий годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei Skmei 9096 Tandem
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei — бренд стильних годинників, які мають велику кількість корисних функцій і мають чудову якість збирання.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник із кварцовим механізмом не потребує щоденного заводу. Такий годинник надійніший, оскільки він менш чутливий до ударів, порівнюючи з механічними.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виготовлений у класичному строгому стилі, тонший корпус робить годинник особливо привабливим. Годинник обладнаний мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренда.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування впродовж 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
ФУНКЦИИ ЧАСОВ
Функції
Дата, секундомір, хронограф, усі циферблати робочі
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність 3 атм
Стекло Мінеральна
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Сріблястий
Розміри корпусу (ВхШ), мм 43х10
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця Сталевий
Колір Срібний
Застежка Дворівнева
ГАБАРИТЫ
Діаметр 43 мм
Товщина 10 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 98 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | сплав металів |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9096 black
649 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



