+380 (99) 771-43-37





Skmei 1064 solar чорний спортивний годинники чоловічий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei Solar 1064
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua
• Відправлення у день замовлення!!!
Зв'язатися з нами:
Viber |
Telegram |
|
|
|
|
|
Київстар |
Lifecell |
Vodafone |
0682472097 |
0631827972 |
0958754440 |
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Наручний годинник SKMEI 1064 представляють собою дивовижний сплав класичного дизайну та інноваційних технологій. Головною особливістю даної моделі є робота від сонячної батареї. Стандартний джерело живлення (CR2016/SR626W) теж присутній в годинах 1064, проте він використовується тільки при недостатньому освітленні або для підсвічування. Все це дозволяє в кілька разів збільшити термін служби від одного елемента живлення.
Особливості годин SKMEI 1064
Кварцовий механізм
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника протягом всього періоду експлуатації.
Захисне покриття корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 1064 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість та довговічність аксесуара.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали та нержавіюча сталь є найкращим захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годинника.
Ударостійке скло
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин та сколів.
Сонячна батарея
При наявності денного світла годинник працює від сонячної батареї. У разі його відсутності або включення підсвічування харчування забезпечується літієвими батарейками.
Матеріали браслета
Браслет, виготовлений з гіпоалергенних матеріалів, забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті і має широкий діапазон регулювання.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Электролюминесцентная подсветка позволяет узнать время даже в полной темноте. Достаточно нажать на кнопку, и приятный зеленый цвет осветит элементы циферблата.
Характеристики:
-
Стиль годинника: спорт
-
Механізм годинника: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Колір годинника: чорний
-
Колір ремінця: чорний
-
Колір підсвічування: зелений
-
Матеріал ремінця: каучук
-
Матеріал корпусу: сталь, ABS пластик, мінеральне скло
-
Водостійкість: 5 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Максимальна довжина браслета: 24 см
-
Діаметр циферблату: 40 мм
-
Висота циферблату: 15 мм.
-
Ширина ремінця: 20 мм
-
Вага без упакування: 57 г.
-
Джерело харчування: сонячна батарея / CR2016 /SR626W
-
Пол: Чоловічий
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 106 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 235 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 549 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1064 black SP
549 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний












