+380 (99) 771-43-37





Skmei 1251 чорні з червоним чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 1251
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
SKMEI 1251 одна з найпопулярніших моделей годин в даній ціновій категорії. Ці годинники відмінно підійдуть під будь-який стиль одягу. Якісні матеріали та оптимальний набір функцій гарантують зручність використання та тривалу експлуатацію
Особливості годин SKMEI 1251
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність відображення часу протягом усього періоду експлуатації, а японський механізм забезпечить тривалу роботу.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1251 виконаний з гіпоалергенного пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть при самому активному використанні.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали і нержавіюча сталь, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 5 АТМ
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений з гіпоалергенного поліуретану і надійно фіксується на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годин стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI. Остерігайтеся підробок!
Надійність кріплення
Класичний подвійний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Світлодіодне підсвічування на дисплеї дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.
Широкий функціонал
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Таймер
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Погодинної сигнал
-
Режим 12/24 год
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкий 100%!
- Водонепроникність 5 АТМ
- Циферблат: цифровий
- Механізм: кварцовий (Miyota, Японія)
- Секундомір
- Таймер
- Друге світове час
- підсвічування зеленого кольору
- Автоматичний календар
- Ремінець: високоякісний полімер
- Скло: пластик , ударостійке
- Формат часу 12/24
- Діаметр корпусу: 5,2 см
- Діаметр дисплея: 3,5 см
- Товщина корпусу: 2 см
- Довжина ремінця: 24 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 57 грам
- Тип батареї: CR2032
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1251 black/red
299 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний













