+380 (99) 771-43-37





Skmei 1231 чоловічий спортивний годинник з компасом зелений
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник з компасом Skmei 1231
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
•Понад 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та правдива консультація
Наручний годинник SKMEI 1231 оригінальний і функціональний. Крім стандартного набору функцій, якими зазвичай оснащені спортивні моделі, SKMEI 1231 має вбудований компас. Якщо Ви любитель далеких походів або піших прогулянок лісом, то обов'язково оцініть усі переваги цієї функції. Визначення напрямку здійснюється за натисканням однієї кнопки. Ви будете задоволені аксесуаром, навіть якщо екстремальний відпочинок не найулюбленіше Ваше заняття. Світовий час, будильник, секундомір, календар та багато інших можливостей роблять годинник 1231 однаково зручним як на відпочинку на самоті, так і в місті.
Особливості годинника SKMEI 1231
Матеріал корпуса
Корпус моделі SKMEI 1231 виконаний із ударостійкого полікарбонату. Завдяки своїм властивостям цей матеріал успішно протистоїть зношуванню в процесі тривалої експлуатації.
Ударостійке скло
Скло з композитних матеріалів менше схильне до появи механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 5 АТМ. Механізм захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.
Якість матеріалів браслета
Браслет, виготовлений із гіпоалергенного поліуретану, забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненим у його зручності та надійності.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle із нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Яскраве електролюмінесцентне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір висвітлить елементи циферблату на кілька секунд.
Компас
Модель SKMEI 1231 має електронний компас. Для увімкнення необхідно вибрати потрібну функцію за допомогою правої нижньої кнопки. Після цього на екрані з'являться дані про напрямок півночі. Компас буде дуже корисним як досвідченому мандрівнику, так і просто любителю прогулянок та походів.
Широкий функціонал
Секундомір із функцією Split time
Таймер
Відображення дати та дня тижня
Календар
Формат часу 12/24
Погодинний сигнал
3 будильники
Підсвічування
Електронний компас
Світовий час (48 міст)
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Компас, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Світовий час, Індикація дня тижня |
- Ціна: 579 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1231 Green
579 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






