+380 (99) 771-43-37





Skmei 1301 чоловічий спортивний смарт годинник чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний смарт годинник Skmei 1301
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
•Понад 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та правдива консультація
У моделі 1301 є: зручний (ергономічний) дизайн; вдале розташування індикаторів дисплея;
електролюмінесцентне підсвічування (набагато краще за діодне і звичайне фосфорне підсвічування); секундомір; повна дата.
При натисканні на кнопку підсвічування спалахує весь екран, при цьому освітлення розподіляється рівномірно (на відміну від багатьох недорогих брендів).
Якість складання та матеріалів відмінне, про що також свідчить якість водонепроникності.
Технологічна новинка від SKMEI – стильний наручний годинник з функцією крокоміра.
Вони не залишать байдужими любителів спорту та тих, хто веде здоровий спосіб життя.
Це нові можливості контролю за своїм здоров'ям, які завжди на вашій руці!
Докладніше про функції годинника. Годинник працює з будь-яким смартфоном на базі Android або IOS. При надходженні нових смс або дзвінку, Ви почуєте звуковий сигнал. Якщо ви використовуєте камеру телефону, на даному браслеті доступна функція віддаленого керування камерою. З цим годинником Ви можете поставити собі цілі та стежити за процесом їх виконання. Відмінно підійде для спортсменів, яким необхідні крокомір, секундомір та інформація про витрачені калорії.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 5 АТМ
- Циферблат: цифровий
- Шагомер
- Підрахунок калорій
- Секундомір
- Пам'ять
- Bluetooth
- Управління камерою
- Індикація дзвінків
- Індикація повідомлень
- Будильник
- LED підсвічування
- Автоматичний календар.
- Ремінець: високоякісний полімер.
- Скло: пластик, ударостійке.
- Формат часу 12/24.
- Діаметр корпусу: 5 см
- Діаметр дисплея: 4,1 см
- Товщина корпусу: 1.4 см
- Довжина ремінця: 26 см
- Вага: 62 грам
- Версії ОС для синхронізації: Android 4.3 та вище, IOS 7 і вище
Протиударні
Точність! Надійність! Чудовий дизайн!
Комплект поставки:
Годинник
Гарантійний талон
Візитка
Інструкція (Англійською мовою)
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Лічильник калорій, Секундомір, Крокомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 649 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1301 Black
649 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





