+380 (99) 771-43-37




Skmei фірмова упаковка для годинника
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Фірмова упаковка для годин від SKMEI
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Наш Інтернет-магазин надає можливість придбати подарункову коробку для годин Skmei. Оскільки упаковка є дуже важливим елементом покупки, особливо коли мова йде про подарунок, а ще важливіше коли, цим подарунком є годинник. Тепер Вам не треба ламати голову, як красиво зробити подарунок! Як презентабельно подарувати годинник друзям, коханим, і самому керівнику!
Запам'ятайте Коробка не є доказом оригінальності годин бренду Skmei!!!
У нашому Магазині коробка йде окремо ,для того що б люди не платили коли вона не потрібна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 78 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 76 мм |
- Ціна: 80 ₴
- Готово до відправки
- Код: Box F
80 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


