+380 (99) 771-43-37



Skmei 9235 чоловічий класичний годинник на браслеті сріблястий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 9235
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
SKMEI 9235 — це прекрасна новинка в лінійці класичних чоловічих годинників. Ви оціните стильний корпус і вишуканий дизайн циферблата. Крім того, для зручності використання у Вашому розпорядженні є мініциферблати, які відбивають дату, секундомір і 24годинний формат часу. Ця модель має чудовий вигляд як із діловим костюмом, так і з повсякденним одягом. Якщо Ви дбаєте про свій зовнішній вигляд, то годинник SKMEI 9235 — чудовий аксесуар, який допоможе підкреслити Вашу індивідуальність.

Кварцовий механізм
Надійний кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарейка забезпечить довгу роботу без заміни.
Матеріал корпусу
Завдяки лакофарбовому напиленню корпус годинника SKMEI 92235 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Механізм годинника надійно приховає задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Ударостійкий екран
Німецьке загартоване скло успішно протистоїть подряпинам і механічним пошкодженням.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годинника. Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас водозахисту 3 АТМ
Якість матеріалів браслета
Браслет годинника виготовлений із неіржавкої сталі 304. Вона є кислотостійкою і витримує короткострокове підняття температури до 900 градусів за Цельсієм. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годинника.
Надійність кріплення
Розкладний замок зі зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Основні функції
Годинник SKMEI 9235 має всі необхідні функції:
-
Аналоговий циферблат
-
Відтворення дати
-
Секундомір
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 162 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 769 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9235 silver/silver
769 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


