+380 (99) 771-43-37





Skmei 1779 чорний класичний годинник чоловічий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1779
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація
Перше враження під час знайомства з людиною складається з огляду на його зовнішній вигляд, а зовнішній вигляд — з дрібниць і аксесуарів. Стильні, правильно підібрані аксесуари підкреслюють Вашу представницькість і дають зрозуміти оточенню, що Ви — людина успішний і амбітний. Годинник SKMEI 1779 — це брутальний, але водночас вишуканий аксесуар, який підкреслить Вашу оригінальність. Незвичайний дизайн привертає увагу та заворожує. чорний колір корпусу та браслет зі сталі надають аксесуару «викрадливості», а висока якість годинника властива справжньому чоловікові.

Кварцовий механізм
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника, а батарейка забезпечить довгу роботу без заміни.
Матеріал корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 1779 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Механізм годинника захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Ударостійкий екран
Загартоване мінеральне скло успішно протистоїть появі подряпин і тріщин у процесі тривалого носіння.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годинника. Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас водозахисту 3 Атм — 30 Bar.
Якість матеріалів браслета
Браслет годинника виготовлений із неіржавкої сталі 304. Вона є кислотостійкою і витримує короткострокове підняття температури до 900 градусів за Цельсієм. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годинника.

Характеристики:
Тип механізму: Кварцовий
Матеріали: Годинник із металу та мінерального скла, ремінець із металу
Розміри: 50 мм х 12 мм
Вага: 145 г
Водонепроникність: 3 ATM. Защита от брызг
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 639 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1779 black/black SP
639 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



