+380 (99) 771-43-37





Skmei 2023 спортивний наручний годинник чорний/чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 2003
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
SKMEI 2023 — універсальна модель лаконічної краси, яка підійде під повсякденний образ: головне поєднання колірної гами та настроювання. Корпус 44 мм у діаметрі виготовлений із міцного пластику, ремінець із приємного на дотик матеріалу, а класична застібка зі сталі. Годинник має захист від впливу води за стандартом 5 АТМ. Під міцним склом розташований електронний циферблат із безліччю елементів, що показують не тільки час, але й інші функції.
Особливості годинника SKMEI 2023
Матеріали
Надійний корпус з ABS-пластику захищає механізм годинника від пошкоджень у разі падіння або удару. З тильного боку його закриває кришка з неіржавкої сталі — міцного та гіпоалергенного матеріалу, який не магнітиться до інших металевих предметів або магнітів, не окиснюється з часом, не змінює свої властивості та структуру поверхні роками, , а також слугує надійним захистом для внутрішньої «начинки» від механічних пошкоджень. Матеріал, що захищає циферблат, не пом'якшує й не потемніє навіть після кількох років використання. У разі акуратного поводження годинник слугуватиме вам довгі роки.
Водонепроникність
У годинника герметичний корпус із класом водонепроникності 5ATM. Їх не доведеться знімати під час миття рук і можна не боятися, що на них потраплять краплі дощу. Герметичний корпус годинника добре переносить підвищену вологість.
Ремінець
SKMEI 2023 фіксуються на зап'ястку за допомогою практичного та довговічного ремінця з міцного матеріалу приємного на дотик, який має стильний вигляд і чудово підходить тим, хто не може носити браслети з металу. Довжина його регулюється. Зможете легко та швидко адаптувати браслет під розмір вашого зап'ястка так, щоб він щільно облягав зап'ястя й не ерсал по руці. Класичний замок-пряжка з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на руці та оберігає від випадкового розстібання.

Підсвітка
LED-підсвітка дає змогу дізнатися про час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку й елементи екрана загоряться приємним світлом.

Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип механізму | Цифровий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2023 black\black
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







