+380 (99) 771-43-37





Skmei 1888 чоловічий наручний годинник сріблястий astronaut фітнес трекер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1888
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Skmei 1888 astronaut
Годинник SKMEI 1888 — неординарний аксесуар, який підійде під повсякденний стиль одягу. Широкий набір функцій роблять годинник зручним для використання і надає ще більшої цікавості. Якщо Ви в пошуку стильного аксесуара, який приверне увагу оточення, SKMEI 1888, то Вам потрібно.
Особливості годинника SKMEI 1888
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу годинника впродовж усього періоду експлуатації.
Надійність кріплення
Застібка — розкладний замок (Hook buckle) надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
Світлодіодна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний колір освітить елементи циферблата.

Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годинника. Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. 3 ATM
Основні функції
SKMEI 1888 мають класичний функціонал:
-
Приваблива "гіфка" астронавта
-
Функції фітес-трекер
-
Секундомір
-
Лічильник калорій
-
Крокомір
-
Таймер
-
Відтворення дати та дня тижня
-
Підсвітка
-
Будильник
-
Режим 12/24 год
-
Другий часовий пояс
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 106 г |
| Висота | 10.5 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Вбудована пам'ять, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Лічильник калорій, Секундомір, Крокомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1888 silver
599 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






