+380 (99) 771-43-37





Чоловічий наручний годинник Skmei 1967 чорний з чорним
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1967
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Лаконічний наручний годинник SKMEI 1967 має стильний вигляд і не містить жодних зайвих елементів у дизайні: чорний циферблат обрамлений чорним корпусом, що переходить у чорний ремінець із поліуретану. Виділяється лише незвичайна організація елементів на циферблаті: секунди зображаються в окремому віконці, а дата з днем тижня розміщені разом у правому верхньому кутку. Розширений функціонал вносить ще більше можливостей застосування цього аксесуара в повсякденному житті. Крім часу, у них вбудований будильник, секундомір і таймер. Для зручності настроювання та використання з боків корпусу розташовані чотири кнопки різного призначення. Рівень захисту від потрапляння вологи та пилу підтверджений стандартом 3 АТМ, що запобігає пошкодженню механізму у разі потрапляння крапель води на корпус і дає змогу користуватися аксесуаром не побоюючись за його збереження.

Особливості наручних годинників SKMEI 1967 — Чорні
Матеріали
Корпус із цинкового сплаву підвищує ударостійкість аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень у разі удару або падіння. За акуратного використання цей годинник збереже показний зовнішній вигляд навіть після тривалої експлуатації. Матеріал, що захищає циферблат, не пом'якшує й не потемніє навіть після кількох років використання. У разі акуратного поводження годинник слугуватиме вам довгі роки.
Водонепроникність
Годинник оцінять гідно люди, які ведуть активний спосіб життя. У них герметичний корпус із класом водонепроникності 3ATM. Їх не доведеться знімати під час миття рук і можна не боятися, що на них потраплять краплі дощу.
Ремінець
SKMEI 1967 фіксуються на зап'ястку за допомогою практичного та довговічного ремінця з поліуретану — матеріалу міцного та приємного на дотик, який має стильний вигляд і чудово підходить тим, хто не може носити браслети з металу. Довжина його регулюється. Зможете легко та швидко адаптувати браслет під розмір вашого зап'ястка так, щоб він щільно облягав зап'ястя й не ерсал по руці. Класичний замок-пряжка з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на руці та оберігає від випадкового розстібання.

Підсвітка
Яскрава LED-підсвітка дає змогу дізнатися про час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку й елементи екрана загоряться яскравим світлом.
Демонстраційні ролики:

Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1967 black/black
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








