+380 (99) 771-43-37





Чоловічий наручний годинник Skmei 1887 чорний з чорним 10 ATM
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1887
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація

Потужний і брутальний годинник SKMEI 1887 — чоловічий аксесуар, який додасть оригінальності та яскравості Вашому образу. Надійні матеріали стійкі до ударів і подряпин, такий годинник ніколи не підведуть свого власника та слугуватимуть Вам довгі роки.

Особливості годинника SKMEI 1887
Японська якість
Японський кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника.
Матеріал корпусу
Корпус моделі виготовлений із високоміцного матеріалу, завдяки чому годинник SKMEI 1887 успішно протистоїть зношуванню в процесі тривалої експлуатації. Механізм годинника захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.

Водонепроникність
Матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас вологозахисту 10 АТМ
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із міцного поліуретану та забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ястку. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годинника.

Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
Яскрава електролюмінесцентна підсвітка допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку та приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.


Широкий функціонал
-
Секундомір
-
Відтворення дати та дня тижня
-
Підсвітка
-
Будильник
-
Режим 12/24 год
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Водонепроникність 10 АТM
- Циферблат: Електронний
- Механізм: Електронний (Miyota, Японія)
- Секундомір
- Підсвітка
- Ремінець: високоякісний полімер
- Скло: пластик
- Формат часу 12/24
- Діаметр корпусу: 5,4 см
- Товщина корпусу: 1,7 см
- Довжина ремінця: 26 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 59 грамів
- Тип батарейки: CR2025
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 419 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1887 black black
419 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






