+380 (99) 771-43-37





Годинник чоловічий Skmei 1839 сріблястий з червоним циферблатом на сталевому браслеті
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1839
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація
Годинник Skmei 1839 нейтрального сріблястого кольору — підійде абсолютно до будь-якого стилю одягу. Класичний аксесуар у металевому корпусі поєднує в собі також і сучасні технології. Цифрові вставки на основному циферблаті не тільки дублюють час, але також і відбивають дату, день тижня і дають змогу налаштувати будильник або змінити формат часу.

Міцний корпус
Кварцовий механізм міститься під захистом міцного корпусу зі сплаву металів. За акуратного використання ця модель збереже показний зовнішній вигляд навіть після довгої експлуатації.

Ударостійке скло
У годиннику встановлене прозоре мінеральне скло, яке успішно протистоїть появі подряпин і не мутніє згодом.

Матеріал ремінця
У годинника практичний і довговічний ремінець зі сталі. Він щільно облягає зап'ястя й забезпечує надійну фіксацію годинника. Застібка-кліпса з фіксатором надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Задня кришка циферблата з неіржавкої сталі надійно захищає механізм. Клас водазахисту 3 АТМ
Підсвітка
Підсвітка дисплея допоможе вам дізнатися час навіть у непроглядній темряві. Досить натиснути на кнопку, і яскраве світло освітить елементи циферблата на кілька секунд.

Широкий функціонал
Годинник Skmei 1839 має такі функції:
-
Дата та день тижня
-
Секундомір
-
Формат 12/24 год
-
Подвійний циферблат
-
Будильник
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 154 г |
| Висота | 16 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 649 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1839 silver/red SP
649 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








