+380 (99) 771-43-37





Skmei 1600 чоловічий металевий годинник зі світлим циферблатом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1600
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
Здавалося б, з появою смартфонів потреба в наручних годинниках відпаде. Але це далеко не так. Стильний чоловічий наручний годинник SKMEI 1600 має популярність серед сучасних і успішних людей. Широкий функціонал зробить ваше життя простішим. А оригінальний дизайн підійде до будь-якого заняття та стилю одягу.
Особливості годинника SKMEI 1600

Стильний дизайн
Для сучасної людини годинник — не тільки пристрій для визначення часу, це частина стилю и чудовий аксесуар до класичного ділового костюма, до повсякденного одягу та навіть спортивного костюма.

Загартоване скло
Німецьке загартоване скло успішно протистоїть подряпинам і механічним пошкодженням.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годинника. Спеціальні матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Задня кришка циферблата з неіржавкої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Захисне покриття корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 1600 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара.

Надійна фіксація
Розкладний замок із подвійною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.

Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Японська якість
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника, а батарейка забезпечить довгу роботу без заміни.
Широкий функціонал
Годинник SKMEI 1600 має всі необхідні функції:
-
Подвійний циферблат
-
Секундомір
-
Відтворення дати
-
Будильник
-
Підсвітка
Характеристики:
-
Стиль годинника: спорт
-
Механізм годинника: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Колір циферблата: чорний
-
Колір ремінця: хром
-
Колір підсвітки: зелений
-
Матеріал ремінця: сталь
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Показ дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Максимальна довжина браслета: 24 см
-
Діаметр циферблата: 46 мм
-
Висота циферблата: 16 мм
-
Ширина ремінця: 20 мм
-
Вага без упаковки: 147 г.
-
Тип батарейки: CR2016/SR626SW
-
Стать: Чоловіча

Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 147 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Хронограф | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 689 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1600 silver /white SP
689 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







