+380 (99) 771-43-37





Skmei 1886 чорні з чорним чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 1886
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація
Спортивний хронометр Skmei 1886 припаде до смаку тим, хто завжди звик бути в центрі подій! Ранкова пробіжка, похід, екстремальні види спорту — у будь-якій, навіть найскладнішій ситуації, Skmei гарантує надійність і точність. До спортивних моделей наручних годинників завжди висуваються підвищені вимоги. Будьте впевнені в якості Skmei, незмінному навіть в екстремальних ситуаціях! Зручні та практичні, вони водонепроникні, забезпечені зручним каучуковим ремінцем і секундоміром для максимально точного визначення часу. Корпус Skmei 1886 виготовлений з пластику, стійким до ударного впливу та зручно розміщується на зап'ястку. Завдяки великому дисплею і яскравій світлодіодної підсвітці визначити поточний час легко та просто! Навіть у разі короткочасного занурення під воду до глибини 2 метрів, Skmei 1886 працює бездоганно та гарантує незмінну точність. Стильний хронометр Skmei 1886 працює від стандартного змінного елемента живлення, який легко придбати в будь-якому магазині. Цей годинник — ідеальний вибір для тих, хто не мислить свого життя без активності та постійного руху!

Особливості годинника SKMEI 1886
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Матеріали браслета
Браслет, виготовлений із гіпоалергенного каучуку, забезпечує комфортне носіння на зап'ястку. Завдяки широкому діапазону регулювання годинник SKMEI 1886 підійдуть будь-якому чоловіку.
Водонепроникність
Конструкція та матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас водозахисту 5АТМ

Надійна фіксація
Класичний замок із металевою застібкою Tang Buckle надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.

Сучасний дизайн
Годинник SKMEI 1886 розроблений спеціально для людей, які ведуть спортивний спосіб життя. Захисний колір припаде до смаку шанувальникам стилю мілітарі. Задня кришка з неіржавкої сталі чудово захищає механізм, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.

ФУНКЦИИ ЧАСОВ
Функції
Секундомір, будильник, таймер, підсвітка, дата, день тижня, місяць
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Пластикове
Водонепроникність 5 атм
Стекло Пластикове
Колір корпусу Чорний
Розміри корпусу (ВхШ), мм 60 х54
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця Каучуковий
Колір чорний
Застежка Класична
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 419 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1886 black black
419 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







