+380 (99) 771-43-37





Чоловічий наручний годинник Skmei 1998 чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1998
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація

Сучасна мода стає все незвичнішою, але важливість і потреба аксесуарів у всі часи була й залишається незмінною. Годинник SKMEI 1998 — це лаконічна та чудова у своїй простоті модель. Просте керування функціями, надійні матеріали та чудова якість збирання забезпечать тривале та комфортне використання годинника.
Особливості годинника SKMEI 1998
Електронний механізм
Електронний механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарейка забезпечить довгу роботу без її заміни.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1998 виготовлений із композитних матеріалів із захисними властивостями. Завдяки їм внутрішній механізм годинника надійно захищений від пошкоджень, а сам корпус успішно протистоїть зношуванню. Екран годинника виготовлений із міцного пластику, який протистоїть появі подряпин та інших механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Механізм захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із гнучкого гіпоалергенного матеріалу та забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ястку. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годинника.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
Яскрава електролюмінесцентна підсвітка допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку та приємний зелений колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.
ФУНКЦИИ ЧАСОВ
Секундомір, таймер, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час, вічний календар.
КОРПУС
Форма корпусу квадратна
Матеріал корпусу Поликарбонат
Водонепроникність 5 атм
Скло Пластик
Колір корпусу Чорний
Розміри корпусу (ВхШ), мм 43х13
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця Каучуковий
Колір Чорний
Застежка Класична
ГАБАРИТЫ
Діаметр 43 мм
Товщина 13 мм
Діаметр дисплея 35 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Додаткові характеристики | |
| Антиблікове покриття скла | Ні |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 г |
| Висота | 13 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1998 black\black
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний











