+380 (99) 771-43-37





Skmei 1624 чорні з чорним циферблатом чоловічий спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний спортивний годинник Skmei 1624
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація

Наручний годинник SKMEI 1624 — це сучасний, можна сказати навіть інопланетний дизайн, який зробить вас неповторним ваш стиль, зробить вас ще мужнішими та соліднішими. Годинник виготовлений із високоякісних матеріалів, що гарантує тривалий термін експлуатації.
Годинник водостійкі та ударостійкі, тому припадуть до смаку прихильникам активного відпочинку та спорту. Годинник гарантує бездоганну роботу навіть на глибині — за тиску в 5 атмосфер їх точність незмінна! Для максимальної зручності SKMEI 1624 обладнані секундоміром, функцією зображення дати та будильником: весь «джентльменський набір» завжди під рукою.
Особливості годинника SKMEI 1624
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність відображення часу впродовж усього періоду експлуатації, а японський механізм забезпечить довгу роботу.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1624 виготовлений із гіпоалергенного пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть за найактивнішого використання.
Водонепроникність
Клас водозахисту 5 АТМ.

Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із гіпоалергенного поліуретану та надійно фіксується на зап'ястку. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годинника стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI. Остерігайтеся підробок!
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.

Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка на світлодіодному дисплеї дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.
Характеристики:
-
Стиль годинника: спорт
-
Колір годинника: чорний
-
Колір ремінця: чорний
-
Колір підсвітки: зелений
-
Матеріал ремінця: силікон
-
Матеріал корпусу: ABS пластик
-
Водостійкість: 5 АТМ
-
Показ дати: є
-
Будильник: є
-
Секундомір: є
-
Максимальна довжина браслета: 22,5 см
-
Діаметр циферблата: 5,1 см
-
Висота циферблата: 1,5 см
-
Ширина ремінця: 2,4 см
-
Вага без упаковки: 60 г.
-
Тип батарейки: CR2032
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 51 мм |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 379 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1624 black black SP
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







