+380 (99) 771-43-37





Skmei 1894 чоловічий годинник зелений із чорним циферблатом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1894
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та цікава консультація
SKMEI 1894 — одна з найпопулярніших моделей годинника в цій ціновій категорії. Цей годинник чудово підійде під будь-який стиль одягу. Якісні матеріали й оптимальний набір функцій гарантують зручність використання й тривалу експлуатацію

Особливості годинника SKMEI 1894
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність відображення часу впродовж усього періоду експлуатації, а японський механізм забезпечить довгу роботу.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1894 виготовлений із гіпоалергенного пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу, навіть за найактивнішого використання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали та неіржавка сталь, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Ви можете спокійно приймати душ, мити руки або плавати, не замислюючись про збереження годинника.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений із гіпоалергенного поліуретану та надійно фіксується на зап'ястку. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годинника стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з неіржавкої сталі, а нанесена на неї фірмове гравіювання є відмітною рисою ОРІГІНАЛЬНИХ годинників SKMEI. Остерігайтеся підробок!
Надійність кріплення
Класичний подвійний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
Електролюмінесцентна підсвітка на світлодіодному дисплеї дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.
Широкий функціонал
-
Секундомір
-
Відтворення дати та дня тижня
-
Підсвітка
-
Будильник
-
Погодинний сигнал
-
Режим 12/24 год
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ударостійкість 100%!
- Водонепроникність 5 АТM
- Циферблат: цифровий
- Механізм: кварцовий (Miyota, Японія)
- Секундомір
- Таймер
- Підсвітка зеленого кольору
- Автоматичний календар
- Ремінець: високоякісний полімер
- Скло: пластик, ударостійке
- Формат часу 12/24
- Діаметр корпусу: 4,8 см
- Товщина корпусу: 1,1 см
- Довжина ремінця: 24 см
- Ширина ремінця: 2,2 см
- Вага: 39 грамів
- Тип батарейки: CR2025
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Інструкція (англійською мовою)
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму | Цифровий |
- Ціна: 429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1894 green black
429 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







