+380 (99) 771-43-37





Skmei 1968 зелений чоловічий наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1968
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Спортивний годинник, з великим циферблатом, масивно виглядає на руці, надає впевненості та мужності. Ідеально підійдуть для тренувань, подорожей, а також завдяки дизайну ефектно підкреслять Ваш стиль.
Корпус:
Круглий корпус зроблений із міцного пластику, який масивно виглядає і не додає зайвої ваги годинникам.
Ремінець:
Великий чорний ремінець з каучуку. Оснащений подвійною металевою застібкою із нержавіючої сталі.Чудово регулюється та фіксується на зап'ястя. Комфортно сидить на руці.
Функції:
Годинник має ряд додаткових функцій, включаючи будильник, таймер, підсвічування, секундомір, 12/24 часовий пояс, другий час, підсвічування.
Підсвічування:
Яскраве електролюмінесцентне підсвічування є незамінним помічником при використанні годинника в темний час дня, при тьмяному світлі та поганому освітленні.
Водонепроникність:
Годинник виконаний з матеріалу, що добре захищає від вологи. Клас водозахисту 5 ATM.
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійська мова)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 77 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір, Термометр |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Хронограф | Так |
- Ціна: 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1968 army green
449 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







