+380 (99) 771-43-37





SKMEI 1718 годинники чоловічі Чорні
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1718
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Чоловічий наручний годинник SKMEI 1718 у чорному корпусі та зі світлим екраном - це зручний аксесуар, який знадобиться у повсякденному житті. Завдяки якісним і сучасним матеріалам годинник важить всього 49 грами і практично не відчувається на зап'ясті. Міцний корпус оснащений чотирма бічними кнопками для керування та налаштування функціоналу.
Особливості годинника SKMEI 1718
Матеріали
Корпус із ABS пластику підвищує міцність аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень у разі падіння чи удару.

Ремінець
Браслет, виготовлений з еластичного та приємного на дотик силікагелю, забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ясті та має широкий діапазон регулювань.
Надійна фіксація
Класичний подвійний замок із металевою застібкою Tang Buckle надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Корпус годинника герметичний. Задня кришка циферблату з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI. Клас водозахисту 5 АТМ
Підсвічування
LED підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку і цифровий екран підсвітиться яскравим і приємним зеленим відтінком.

Основні функції
Секундомір
Відображення дати та дня тижня
Підсвічування
Будильник
Режим 12/24 год
-
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талонБез коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1718 black
380 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










