+380 (99) 771-43-37





SKMEI 1476 годинники чоловічі Чорні/Білі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1476
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Для виготовлення наручних годинників SKMEI 1476 використовуються сучасні та якісні матеріали. Це забезпечує довговічність і надійність аксесуара, а великий контрастний РК-дисплей зі склом з композитних матеріалів зручний у використанні.

Особливості годинника SKMEI 1476
Сучасні матеріали корпусу
Корпус годинника виконаний з полікарбонату. Завдяки властивостям цього матеріалу аксесуар успішно протистоїть появі подряпин і тріщин в процесі тривалої експлуатації.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 5 АТМ
Якісний матеріал браслета
Браслет, виготовлений з гіпоалергенного німецького поліуретану, що забезпечує комфортне носіння і надійну фіксацію годин на зап'ясті. Задня кришка з нержавіючої сталі відмінно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Надійність кріплення
Класичний замок із металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.

Підсвічування
Світлодіодне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблату.
Сучасний дизайн
Годинник SKMEI 1476 розроблений спеціально для людей, які віддають перевагу активному способу життя. Стильний, сучасний та лаконічний дизайн вигідно виділяють цю модель серед багатьох інших. Завдяки своїй формі вони дуже зручно сидять на зап'ясті.
Основні функції
Секундомір
Відображення дати
Відображення місяця
Будильник
Підсвічування
Таймер
Другий світовий час
12\24 часовий пояс
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Ширина ремінця | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Термометр |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1476 BLACK SP
380 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









