+380 (99) 771-43-37





Skmei 9167 чоловічий класичний годинник з білим циферблатом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник SKMEI 9167
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Хромований корпус і ремінець зі сталі - обов'язковий атрибут класичних чоловічих хронометрів. SKMEI 9167 використовують як механізм кварцовий японський Miyota, що відрізняється високою точністю ходу та економічністю споживання електроенергії. Все, що необхідно – змінити стандартну батарею SR626W через задню панель корпусу. Регулювання довжини браслета теж надзвичайно просте: потрібно зняти необхідну кількість ланок.

Особливості годинника SKMEI 9167
Японська якість
Японський кварцовий механізм Miyota гарантує точність ходу годинника.
Матеріал корпусу
Корпус SKMEI 9167 виконаний з металу, він захищає годинник від механічних пошкоджень у процесі довгого носіння.
Водонепроникність
Матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Механізм захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.Клас водозахисту 3 АТМ
Якість матеріалів браслета
Браслет годинника виготовлений з нержавіючої сталі 304. Вона є кислотостійкою і витримує короткострокове підвищення температури до 900 градусів за Цельсієм. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими у комфортному носінні годинника.
Міцний екран
Циферблат захищений міцним склом, обрамленим накладкою полірованої нержавіючої сталі
Надійна фіксація
Розкладний замок із зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від його випадкового розстібання.
Характеристики:
Стиль годинника: класика
Механізм годинника: кварцовий (Miyota, Японія)
Виробник: SKMEI
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
Водостійкість: 3 АТМ
Відображення дати: так
Будильник: ні
Секундомір: так
Максимальна довжина браслета: 22 см
Діаметр циферблату: 46 мм
Висота циферблату: 13 мм.
Ширина ремінця: 22 мм
Вага без упаковки: 150 г.
Тип батареї: SR920W
Стать: чоловіча
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9167 white
699 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



