+380 (99) 771-43-37





Skmei 1666 наручний годинник у вигляді браслета чорний з чорним циферблатом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1666
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Годинник Skmei 1666 витончено і сучасно виглядає на руці. Виготовлений у мінімалістичному стилі. Зручний у використанні та носінні. Підходять під будь-який стиль одягу.
Корпус:
Корпус, що відокремлюється від ремінця, зроблений з міцного пластику, а екран з ABS успішно протистоїть появі подряпин і тріщин. Спеціальна анатомічна форма корпусу забезпечує зручну фіксацію на зап'ясті.

Ремінець:
Тонкий ремінь з гнучкого каучуку дуже практичний і простий. Ругулюється металевою застібкою з нержавіючого металу під розмір зап'ястя.

Функції:
Годинник налічує ряд функцій, таких як: 12\24 часовий пояс, індикація дня тижня, секундомір, підсвічування та водостійкість
Підсвічування:
Управління здійснюється за допомогою однієї кнопки. Підсвічування дозволяє дізнатися час і вдень і вночі, достатньо натиснути кнопку і світлодіоди запалають яскравим і приємним світлом.

Водостійкість:
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 5ATM
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійська мова)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Овальна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1666 black black
349 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






