+380 (99) 771-43-37





Skmei 1845 чоловічий жовтий наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1845
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Skmei 1845 елегантно виглядають на руці, надають своєму власнику впевненості та вишуканості. Відмінно підходять для щоденного використання під спортивний, вуличний або офісний стиль одягу.
Корпус:
Міцний пластик, з якого виконаний корпус виглядає масивно і не додає зайвої ваги. Завдяки круглій формі годинник виглядає акуратно і стильно.
Ремінець:
Ремінець зроблений із каучуку, завдяки чому приємний до тіла під час використання. Фіксується металевою нержавіючої застібкою. Регулюється під ваше зап'ястя.
Функції:
Крім гарного зовнішнього вигляду, годинник оснащений додатковими функціями, такими як будильник, секундомір, таймер, підсвічування, другий час, 12/24 часовий пояс та водостійкість.
Підсвічування:
Завдяки яскравому електролюмінесцентному підсвічуванню навіть при поганому освітленні та вночі, ми можемо користуватися годинником та використовувати всі вбудовані функції.

Водостійкість:
Великим плюсом цього годинника є водостійкість 5 ATM.
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійська мова)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Жовтий |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Відсутній |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1845 yellow
399 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








