+380 (99) 771-43-37





Skmei 1616 Спортивний дитячий синій наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1616
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Дитячий наручний годинник компанії Скмей, допоможе вашій дитині контролювати свій час і бути відповідальним. А також бути стильним та впевненим. Годинник комфортно сидить на руці та зручний при використанні.
Корпус:
Міцний пластик, який кріпиться маленькими шурупиками, є основою круглого невеликого корпусу, відмінно підходить для дітей та підлітків, адже є досить міцним.
Ремінець:
Ремінець зроблений з гнучкого каучуку, кріпиться нержавіючою металевою пряжкою. Не натирає руку та регулюється відповідно до розміру зап'ястя.
Функції:
Дітям завжди цікаві додаткові функції, але в цьому годиннику їх достатньо. Це будильник, секундомір, підсвічування, другий час для подорожей, таймер та 12/24 часовий пояс.
Підсвічування:
Приємне оку світлодіодне підсвічування допоможе знати час навіть у повній темряві. Досить натиснути кнопку та циферблат яскраво освітиться зеленим кольором.
Водонепроникність:
При використанні годинника можете не турбуватися, що дитина випадково намочить їх, адже вони водостійкі і за допомогою спеціальних водонепроникних матеріалів не пропускають вологу. Клас водозахисту 5 ATM.
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійська мова)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Пластиковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Відсутній |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 349 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1616 blue SP
349 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний










