+380 (99) 771-43-37





Skmei 1278 чорний з синім чоловічий годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1278
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Skmei 1278
Годинник SKMEI 1278 – класичний аксесуар, який підійде абсолютно під будь-який стиль, а також чудово доповнює як чоловічий, так і жіночий образ. Оптимальний набір функцій робить годинник зручним для використання, і не перевантажують пристрій зайвою інформацією. Якщо Ви шукаєте стильний аксесуар, не перевантажений величезною кількістю функцій, то SKMEI 1278, що Вам потрібно.

Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу годинника протягом усього періоду експлуатації.
Надійність кріплення
Застібка - надійно утримує ремінець на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

Підсвічування
Електролюмінесцентне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. 5АТМ
SKMEI 1278 мають класичний функціонал:
Секундомір
Таймер
Відображення дати та дня тижня
Підсвічування
Будильник
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація року, Індикація місяця, Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1278 blue
379 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






