+380 (99) 771-43-37





Годинники чоловічі Skmei 1850 сріблясті з чорним циферблатом на сталевому браслеті
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1850
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Годинник Skmei 1850 нейтрального сріблястого кольору підійдуть абсолютно до будь-якого стилю одягу. Класичний аксесуар в металевому корпусі поєднує в собі також і сучасні технології. Цифрові вставки на основному циферблаті не тільки дублюють час, але також і відображають дату, день тижня і дозволяють налаштувати будильник або змінити формат часу.

Особливості годин Skmei 1850
Міцний корпус
Кварцовий механізм перебуває під захистом міцного корпусу з цинкового сплаву. Цей матеріал відрізняється високою зносостійкістю. При акуратному використанні дана модель збереже презентабельний зовнішній вигляд навіть після тривалої експлуатації.

Ударостійке скло
У годиннику встановлено прозоре, мінеральне скло, яке успішно протистоїть появі подряпин і не мутніє з часом.
Матеріал ремінця
У годинника практичний і довговічний ремінець із сталі. Він щільно облягає зап'ястя і забезпечує надійну фіксацію . Застібка-кліпса з фіксатором надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
Дану модель оцінять люди, що ведуть активний спосіб життя. У годинника герметичний корпус. Клас водозахисту 3 АТМ
Підсвічування
Підсвічування дисплея допоможе вам дізнатися час навіть в непроглядній темряві. Досить натиснути на кнопку, і яскраве світло освітить елементи циферблата на кілька секунд.

Широкий функціонал
Годинник Skmei 1850 володіють наступними функціями:
-
Дата і день тижня
-
Секундомір
-
Формат 12/24 год
-
Подвійний циферблат
-
Будильник
-
Другий часовий пояс
-
Таймер
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 128 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
- Ціна: 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1850 silver/black
649 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний








