+380 (99) 771-43-37





Skmei 1683 чорні з золотом наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1683
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Skmei 1683
Годинник SKMEI 1683 – класичний аксесуар, який підійде абсолютно під будь-який стиль, а також чудово доповнює як чоловічий, так і жіночий образ. Оптимальний набір функцій робить годинник зручним для використання, і не перевантажують пристрій зайвою інформацією. Якщо Ви шукаєте стильний аксесуар, не перевантажений величезною кількістю функцій, то SKMEI 1683, що Вам потрібно.

Особливості годинника SKMEI 1683:
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу годинника протягом усього періоду експлуатації.
Надійність кріплення
Застібка - надійно утримує ремінець на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.

Підсвічування
Світодіодне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблату.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Клас захисту 5 АТМ
Основні функції
SKMEI 1683 мають класичний функціонал:
Секундомір
Таймер
Відображення дати та дня тижня
Підсвічування
Будильник
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 319 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1683 black/gold-black SP
319 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






