+380 (99) 771-43-37





Skmei 1742 hamlet чорний спортивний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1742
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Наручний годинник SKMEI 1742 - це спортивна модель, стильний дизайн якої оцінять чоловіки віддають перевагу брутальним аксесуарам і дотримуються стилю в одязі. Якісні протиударні матеріали захистять механізм пристрою від пошкоджень. Управління всіма функціями здійснюється натисканням декількох кнопок, ви без зусиль запустите секундомір навіть під час бігу по біговій доріжці.
Особливості годин SKMEI 1742
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність ходу протягом усього періоду експлуатації, а додатковий електронний циферблат буде дуже зручним в темний час доби.
Матеріал корпусу
Корпус з якісного пластика підвищує ударостійкість аксесуара, а також надійно захищає механізм від пошкоджень при ударі. Підвищена міцність гарантує збереження SKMEI 1742 під час екстремального відпочинку, спорту і подорожей. Вони ідеально підійдуть спортсменам і любителям активного відпочинку.
Протиударне скло
Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі відколів.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з подвійною металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Якість матеріалів браслета
Браслет, виготовлений з німецького поліуретану, що забезпечує надійну фіксацію годинника на зап'ясті і має широкий діапазон регулювань.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI. Клас водозахисту 5 АТМ.
Підсвічування
Світлодіодне підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.

Дизайн
Модель SKMEI 1742 має брутальний дизайн з великими, виступаючими формами. Вони підкреслять мужність свого власника і припадуть до смаку будь-якому чоловіку.
Основні функції
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Підсвічування
-
Будильник
-
Подвійний циферблат
-
Режим 12/24 год
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Римські та арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1742 black
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний











