+380 (99) 771-43-37




Чоловічі наручні годинники Skmei 1324 чорні з крокоміром
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник SKMEI 1324
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Акуратні та витончені Skmei 1324. Виготовлені з металу. Елегантно, сидячи на руці. Підкреслять ваш статус, стиль та індивідуальність. Підходять під класичний та вуличний стиль одягу. А також підключившись до телефону через Bluetooth систему мають низку додаткових функцій та повідомлень.
Корпус
Кварцовий механізм знаходиться під захистом міцного корпусу із цинкового сплаву. Цей матеріал відрізняється високою зносостійкістю. При акуратному використанні дана модель збереже привабливий зовнішній вигляд навіть після довгої експлуатації.

Ремінець
У годинника практичний і довговічний ремінець. Він щільно облягає зап'ястя та забезпечує надійну фіксацію годинника. Застібка-кліпса з фіксатором надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблату із нержавіючої сталі надійно захищає механізм. Клас водозахисту 3 АТМ
Функції:
Годинник підключається системою Bluetooth до телефону. А завдяки спеціальній встановленій програмі на смартфоні можна користуватися додатковими функціями: годинник, хвилини, секунди, будильник, крокомір, моніторинг сну, нагадування про виклик/смс
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 134 г |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник |
| Спорт-функції | Крокомір |
- Ціна: 859 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1324 black SP
859 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


