+380 (99) 771-43-37





Skmei 1653 коричневі з чорним чоловічі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1653
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Годинник SKMEI 1653 - це класичні чоловічі годинники із сучасною цифровою начинкою. На циферблаті з'являється одночасно два формату часу - аналоговий і цифровий. Просте, інтуїтивно зрозуміле управління функціями і режимами здійснюється за допомогою бічних кнопок. Якісні матеріали і сучасний дизайн - прекрасно підходять під будь-який стиль в одязі.
Особливості годин SKMEI 1653
Ударостійке скло
Міцне мінеральне скло, з якого виготовлений захисний екран, успішно протистоїть подряпинам і механічних пошкоджень.
Матеріали корпусу
Завдяки цинковому напилення корпус SKMEI 1653 захищений від корозії і механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. При акуратному використанні годинник довгі роки зберігають свій зовнішній вигляд.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не варто хвилюватися про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблата з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Браслет
Класичний ремінець з замком-пряжкою і металевою застібкою Tang Buckle із сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання. М'яка і приємна на дотик еко-шкіри не тільки гармонійно доповнює дизайн моделі, але і забезпечує виключно зручне носіння і надійну фіксацію годин на руці.
Підсвічування
LED підсвічування дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Широкий функціонал
Годинник SKMEI 1653 володіють усіма необхідними функціями:
-
Подвійний циферблат
-
Таймер
-
Секундомір
-
Відображення дати
-
Відображення дня тижня
-
Будильник
-
Підсвічування
-
Режим 12/24
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 99 г |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ABS-пластик |
- Ціна: 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1653 brown black SP
749 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний









