+380 (99) 771-43-37





Годинники чоловічі Skmei 9189 золоті
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9189
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Навіть такий класичний чоловічий аксесуар як наручний годинник може мати яскраві акценти і при цьому залишатися не надто химерним. Годинник Skmei 9189 – це саме така модель. Золотий корпус і коричневий ремінець виглядають брутально і строго, яскраві елементи на циферблаті і тонкий простір на браслеті - додають аксесуару особливу "фішку". При цьому Skmei 9189 залишається традиційним елементів стилю, який підійде під будь-який одяг, у тому числі під діловий костюм.

Міцний корпус
Високоточний кварцовий механізм знаходиться під захистом міцного корпусу із сталі. Матеріал відрізняється високою зносостійкістю. При акуратному використанні дана модель збереже привабливий зовнішній вигляд навіть після довгої експлуатації.

Ударостійке скло
У годиннику встановлено прозоре мінеральне скло хардлекс, яке успішно протистоїть появі подряпин.
Ремінець
У Skmei 9189 практичний і довговічний ремінець виготовлений з екошкіри, цей матеріал виглядає стильно і відмінно підходить тим, хто не може носити браслети зі сталі та сплавів. Він щільно облягає зап'ястя та забезпечує надійну фіксацію годинника. Аксесуар закріплюється за рахунок класичного замку із застібкою із нержавіючої сталі.
Водонепроникність
У годинника герметичний корпус з рівнем вологозахисту 3ATM.
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичний |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 86 г |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування стрілок |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 749 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9189 gold SP
749 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




