+380 (99) 771-43-37





Дитячі наручні годинники Skmei 1483 темно сині
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1483
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація

Дитячі годинники оснащені японським механізмом Miyota. Корпус виготовлений з пластику білого кольору. На білому циферблаті розташовані різнокольорові арабські цифри. Синій каучуковий ремінець має класичну застібку – пряжку. Водонепроникність – 5 ATM.

Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника Miyota гарантує точність ходу годинника протягом усього періоду експлуатації, а японська батарейка забезпечить довгу роботу без заміни.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1483 виконаний з міцного пластику. Завдяки своїм властивостям ці матеріали успішно протистоять зношуванню в процесі тривалої експлуатації. Скло з композитних матеріалів успішно протистоїть появі подряпин та сколів.

Зручність
Нанесена на циферблат шкала у 12-годинному форматі допоможе дитині швидше навчитися оперувати з часом. Поворотний безель (кільце навколо циферблату), як у "дорослих" моделей, дозволяє проводити виміри інтервалів часу, що часто буває корисно.
Браслет
Виготовлений з поліуретану браслет міцний та приємний на дотик. Він щільно облягає зап'ястя та забезпечує надійну фіксацію. Класична застібка міцно фіксує ремінець на руці дитини та виключає випадкове розстібання. Широкий діапазон дозволяє підібрати оптимальний розмір будь-якого зап'ястя.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Корпус годинника герметичний. Нанесене на задню кришку гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНОГО годинника SKMEI.| Слідкуйте, що б, ключ на годиннику був закритий. Клас водозахисту 5 АТМ

Характеристики:
Тип механізму: Кварцовий
Ремінець: Силікон
Циферблат: Стрілковий
Формат часу: 12 годин
Матеріал корпусу: Пластик
Опції годин: Годинники, Хвилини, Секунди.
Ударостійкість 100%!
Водонепроникність 5 АТМ
Гарантія: 6 міс.
Комплект поставки:
-Годинник
-Гарантійний талон
-Візитка
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 г |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
- Ціна: 310 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1483 dark blue SP
310 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


