+380 (99) 771-43-37





Чоловічі годинники Skmei 1712 сріблясті з чорним циферблатом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1712
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Стильні та неординарні годинник SKMEI 1712 вселяють довіру з першого погляду. Виконані з якісних ударостійких матеріалів вони прослужать вам довгі роки. Завдяки вдалому поєднанню класичного корпусу з сучасним цифровим наповненням вони ідеально підходять для повсякденного використання.

Особливості годин SKMEI 1712
Електронний механізм
Електронний механізм годинника гарантує точність відображення часу протягом усього періоду експлуатації, а японський механізм забезпечить тривалу роботу.
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1712 виконаний зі сплаву металів. Завдяки своїм властивостям цей матеріал довговічний і успішно протистоїть зносу.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.
Клас водозахисту 3 АТМ.
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений зі сплаву металів і надійно фіксується на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годинника стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI. Стережіться підробок!

Надійність кріплення
Класична подвійна металева застібка надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Світодіодне підсвічування на світлодіодному дисплеї дозволяє дізнатися час навіть у темряві. Досить натиснути кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.

Характеристики:
Колір годинника: сріблястий
Колір ремінця: сріблястий
Колір підсвічування: зелений
Матеріал ремінця: метал металів
Матеріал корпусу: сталь, метал, мінеральне скло
Водостійкість: 3 АТМ
Відображення дати: є
Будильник: є
Секундомір: є
Максимальна довжина браслета: 22 см
Діаметр циферблату: 43 мм
Висота циферблату: 12 мм.
Ширина ремінця: 20 мм
Вага без упаковки: 108 г.
Тип батареї: CR2025
Стать: чоловіча
Комплект поставки:
Годинник
Інструкція (Англійською мовою)
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 108 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Вічний календар, Другий часовий пояс, Індикація дати, Індикація дня тижня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1712 silver black
599 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





