+380 (99) 771-43-37





Skmei 9122 сріблясті чоловічі годинники - Білі/Золотим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 9122
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Skmei 9122
SKMEI 9122 – це чоловічий наручний годинник, з класичним кварцовим механізмом та в класичному корпусі. Вишукане поєднання сріблястого корпусу та чорного циферблату чудово підходить під будь-який стиль одягу та виглядає витончено на будь-якому зап'ясті.

Дизайн
Годинник SKMEI 9122 сріблястого кольору виглядає стильно та практично. На білому циферблаті є римські цифри та поточна дата. Лаконічний дизайн годинника підкреслює простоту та вишуканість аксесуара.
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарейка забезпечить довгу роботу без заміни. Внутрішня частина годинника захищена задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.
Матеріал корпусу
Корпус із цинкового сплаву SKMEI 9122 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість та довговічність аксесуара. Мінеральне скло успішно протистоїть подряпинам та механічним пошкодженням.

Водонепроникність
Матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи.
Браслет
Браслет виготовлений із міцної нержавіючої сталі. Цей матеріал надійно захищає аксесуар від зовнішнього впливу. Розкладний замок надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.

Гарантія:
У комплекті з годинником іде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізмуQuartz
Корпус
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова 3 АТМ
Скло Мінеральне
Задня кришка Закрита
Колір корпусу сріблястий.
РЕМІНЬ
Матеріал ремінця Сталевий
Колір сріблястий із золотим
Застібка Дворівнева
Гарантія
Гарантія 6 місяців.
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Комбінований |
| Колір корпусу | Комбінований |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 549 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9122 white/gold SP
549 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




