+380 (99) 771-43-37




Skmei 9139 сріблясті чоловічі годинники - білі/сріблястим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9139
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 9139
SKMEI 9139 – це чоловічі наручні годинники, з класичним кварцовим механізмом і в класичному корпусі. Вишукане поєднання сріблястого корпусу і білого циферблата прекрасно підходить під будь-який стиль одягу і виглядає витончено на будь-якому зап'ясті

Дизайн
Годинник SKMEI 9139 сріблястого кольору виглядають стильно і практично. На білому циферблаті є римські цифри, а також поточна дата. Лаконічний дизайн годинника підкреслює простоту і вишуканість аксесуара.
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарея забезпечить тривалу роботу без заміни. Внутрішня частина годинника захищена задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмове гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Матеріал корпусу
Корпус з цинкового сплаву SKMEI 9139 захищений від корозії і механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Мінеральне скло успішно протистоїть подряпин і механічних пошкоджень.

Водонепроникність
Матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.
Браслет
Браслет виготовлений з міцної нержавіючої сталі. Цей матеріал надійно захищає аксесуар від зовнішнього впливу. Розкладний замок надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова 3АТМ
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
Колір корпусу сріблястий
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Сталевий
Колір сріблястий
Застібка Дворівнева

ГАБАРИТИ
Діаметр 37 мм
Товщина 8 мм
Максимальний діаметр зап'ястя 240 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Ширина ремінця | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9139 white/silver
429 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


