+380 (99) 771-43-37




Skmei 9120 сріблясті з коричневим ремінцем жіночі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9120
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Якщо ви любите привертати увагу, демонструвати свою неординарність - ваше кредо, тоді нові годинник SKMEI 9120 це саме те, що доповнить ваш і без того виразний образ. Задумка дизайнера втілилася в цих годинниках як поєднання класичних форм і незвичайних колірних рішень. В результаті вийшов стильний, незвичайний, але в той же час жіночний і всім зрозумілий та лаконічний дизайн.
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний класичний годинник Skmei 1124
•Відправка в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
•Понад 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та правдива консультація
Класика в кращих традиціях – це годинник SKMEI 1124. Модель стала справжнім бестселером серед чоловічої лінійки годинника від SKMEI. І все тому, що класика ніколи не виходить з моди. Справді складно уявити, що знайдеться випадок, де виразний і водночас лаконічний хронометр виявиться недоречним.
Ударостійке скло
Міцне мінеральне скло, з якого виготовлений захисний екран, успішно протистоїть подряпинам та механічним пошкодженням.
Матеріали корпусу
Завдяки цинковому напиленню корпус SKMEI 9120 захищений від корозії та механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість та довговічність аксесуара. При акуратному використанні годинник довгі роки збереже свій зовнішній вигляд.

Водонепроникність
Спеціальні матеріали, з яких виконаний годинник, є відмінним захистом від вологи. Задня кришка циферблату з нержавіючої сталі надійно захищає механізм, а нанесене на неї фірмове гравіювання є відмінною рисою Оригінального годинника SKMEI.
Браслет
Класичний ремінець із замком-пряжкою та металевою застібкою Tang Buckle зі сталі надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібування. М'яка та приємна на дотик еко-шкіри не лише гармонійно доповнює дизайн моделі, але й забезпечує винятково зручне носіння та надійну фіксацію годинника на руці.

Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Зміщена |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 369 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9120 silver brown SP
369 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



