+380 (99) 771-43-37





Skmei 1284 рожеве золото жіночі наручні годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1284
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Skmei 1284
Наручний годинник SKMEI 1284 – яскрава і помітна новинка цього року, для зухвалих, молодих, стильних представниць прекрасної половини! Корпус, виконаний зі сталі бронзового кольору, нагадує про те, що, якою б одіозною не здавалася володарка годинника від SKMEI, в її образі все ж таки є нотки спокою і жіночності.
Металевий ремінець шириною 20 мм, надійно охопить тендітну жіночу ручку і дозволить годинникам SKMEI 1284 комфортно розташуватися на зап'ясті. А кварцовий механізм від Miyota не дасть втратити рахунок часу. Система захисту від вологи, дозволить вашій творчій натурі не обмежувати себе у переміщеннях у будь-яку негоду. Годинник SKMEI 1284 – втілення стилю в дусі Сальвадора Далі!
Гарантія:
У комплекті з годинником іде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізмуQuartz
Корпус
Форма корпусу Прямокутний
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність 3 атм
Скло Мінеральне
Задня кришка Закрита
Колір корпусу рожеве золото
Розміри корпусу (ВХШ), мм 40х30
РЕМІНЬ
Матеріал ремінця метал металів
Колір рожеве золото
Застібка Класична

ГАБАРИТИ
Діаметр 40 мм
Товщина 10 мм
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Прямокутна |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Рожеве золото |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рожеве золото |
- Ціна: 479 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1284 rose gold
479 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







