+380 (99) 771-43-37



Skmei 1263 золоті з червоним класичні наручний годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні класичні годинник Skmei 1263
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• надсилання на день замовлення!!
Чому варто купувати в нас:
•Сертифікований продавець!
•Болеє 4 роки досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативне надсилання товару та відповідь компанії
•Кваліфікована та цікава консультація
Skmei Rome 1263
Цього разу дизайнери моделі вирішили піти від підкресленого змішування стилів — "SKMEI 1263 " являє собою класичний хронограф: тонкий, бентежний, легкий, без агресії та показного самовпевнення. Як і в інших моделях марки, "SKMEI 1263 " викликає цікавість незвичайними деталями свого зовнішнього вигляду. Чого коштує один чорний ремінець з екошкіри, виготовлений у незвичайному форм-факторі. Погляд, гнутий на стилізовані цифри й ажурні стрілки миттєво викликає в пам'яті англійські 30-ті роки: трохи човнові, трохи самолюбні, але все ж елегантні та знають собі ціну. Підкреслена скромність оформлення корпусу з лишком компенсується тонким стилем.
Skmei — бренд якісних наручних годинників. Цей годинник легко витримує незначне потрапляння води та падіння. Весь годинник цього бренда має гарантію 6 місяців на заводський брак. Цей годинник підійде як для активного відпочинку, так і під більш класичний одяг.
Часы SKMEI 1263 чудово підійдуть як до ділового костюма, так і до одягу casual-стилю та стануть чудовим подарунком k.lzv, що віддає перевагу лаконічному мінімалізму та функціональності в аксесуарах.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова
Стекло Мінеральна
Задня кришка Закрита
РЕМЕШОК
Матеріал ремінця Екошкіра
Колір Чорний
Застежка Класична
ГАБАРИТЫ
Діаметр 40 мм
Товщина 8 мм
Комплект постачання:
-
Годинник
-
Визитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударне паковання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 8 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Відсутній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 369 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1263 gold red SP
369 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


