+380 (99) 771-43-37





Skmei 9097 tandem сріблясті з чорним циферблатом чоловічі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei Skmei 9097 Tandem
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявність
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Skmei – бренд стильного годинника, який має велику кількість корисних функцій і має відмінну якість складання.
Годинник Skmei 9097 вишукано і красиво виглядає на руці. Аксесуар доповнить Ваш класичний стиль, надасть серйозності та елегантності. Підійдуть для спеціальних подій та на кожен день.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребує щоденного заводу. Такий годинник надійніший, оскільки він менш чутливий до ударів у порівнянні з механічним.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виконаний у класичному строгому стилі, навіть тонкий корпус робить годинник особливо привабливим. Годинник оснащений мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом та логотипом бренду.

Гарантія:
У комплекті з годинником іде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізмуQuartz
ФУНКЦІЇ ГОДИННИК
Дата, секундомір, хронограф, всі циферблати працюють
Корпус
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність 3 атм
Скло Мінеральне
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Сріблястий
Розміри корпусу (ВхШ), мм 43х10

РЕМІНЬ
Матеріал ремінця Сталевий
Колір Срібний
Застібка Дворівнева

ГАБАРИТИ
Діаметр 43 мм
Товщина 10 мм
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 98 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
- Ціна: 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9097 black
649 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний







