+380 (99) 771-43-37





Skmei 1133 сріблясті жіночі годинники з вставками з рожевого золота
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1133
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 1133
Наручний годинник – це давно вже не тільки спосіб визначення часу. Будь-яка дівчина, купуючи такий аксесуар в першу чергу замислюється про те, як він буде виглядати на руці і з якою одягом буде поєднуватися. SKMEI 1133 – ідеальні класичні годинник, які підійдуть абсолютно під будь-який стиль. Сріблястий корпус із золотистими елементами на циферблаті буде відтіняти ваш образ і додати до нього невелику родзинку. З годинником SKMEI 1133 ваш образ буде продуманий до найдрібніших деталей.
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм гарантує точність ходу годинника, а японська батарея забезпечить тривалу роботу без заміни. Внутрішня частина годин захищена задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Матеріал корпусу
Завдяки цинковому напилення корпус SKMEI 1133 захищений від корозії і механічних пошкоджень. Це підвищує зносостійкість і довговічність аксесуара. Німецьке загартоване скло успішно протистоїть подряпин і механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Якщо Ви потрапили під дощ, не хвилюйтеся про збереження годин. Спеціальні матеріали, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи.
Браслет
Браслет годинника виготовлений із сталі 304. Вона є кислотостійкої і витримує короткочасне підняття температури до 900 градусів за Цельсієм. Зручний розкладний замок з зручною системою фіксації надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Дизайн
Білий циферблат, інкрустований кристалами – відмінно поєднується як з повсякденним одягом, так і з вечірнім чином. Зручний сталевий браслет ніжно і витончено виглядає на зап'ясті.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 6 місяців.
МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова 3 АТМ
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
Колір корпусу сріблястий
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Сталевий
Колір сріблястий
Застібка Дворівнева
ГАБАРИТИ
Діаметр 25 мм
Товщина 6 мм
Максимальний діаметр зап'ястя 180 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Кількість каменів | 8 шт. |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Перламутровий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Ширина ремінця | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
- Ціна: 489 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1133 rose gold SP
489 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний





