+380 (99) 771-43-37





Skmei 9159 elegant червоні жіночі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9159
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Якщо ви любите привертати увагу, а демонструвати свою неординарність - ваше кредо, тоді нові годинник SKMEI 9159 це саме те, що доповнить ваш і без того виразний образ. Задумка дизайнера втілилася в цих годинниках як поєднання класичних форм і незвичайних колірних рішень. В результаті вийшов стильний, незвичайний, але в той же час жіночний і всім зрозумілий та лаконічний дизайн.
В поєднанні з різними речами, ці години можуть стати яскравою деталлю вашого повсякденного образу, так і делікатно доповнити виразний вечірній наряд. Ремінець червоного кольору вигідно контрастує з білим циферблатом годинника, а його оформлення, виконане в золотисто-бронзового кольору, незвично поєднується з сріблястим кольорами корпусу. Ця незвичайна гра кольорів і фактур надає годинах від SKMEI індивідуальність.
Крім приголомшливого дизайну новинка ще відрізняється практичністю: сталевий корпус і мінеральне скло надійно захищають і оберігають про попадання вологи і пилу годинниковий механізм, який виконаний з відомої японської педантичністю майстрами фірми Miyota. Все це дозволяє вам відчувати справжню владу над часом в будь-яких умовах.
Характеристики:
-
Стиль годин: класика
-
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
-
Колір: білі і срібляста окантовка
-
Колір ремінця: червоний
-
Матеріал ремінця: штучна шкіра
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Максимальна довжина браслета: 22 см
-
Діаметр циферблата: 32 мм
-
Висота циферблата: 10 мм
-
Ширина ремінця: 16 мм
-
Вага без упаковки: 37 р.
-
Пол: жіночий
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Ширина ремінця | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 429 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9159 red SP
429 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



