+380 (99) 771-43-37





Skmei 9163 design чорні з сріблястим чоловічі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9163
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Skmei 9163 Design
Skmei – бренд стильних годин, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість зборки.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденного заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виконаний у строгому класичному стилі, більше того тонкий корпус робить годинник особливо привабливими. Годинник оснащені мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом і логотипом бренду.

МЕХАНІЗМ
Тип механізму Quartz
КОРПУС
Форма корпусу Круглий
Матеріал корпусу Сплав металів
Водонепроникність Базова
Мінеральне Скло
Задня кришка Закрита
Колір корпусу Чорний
Розміри корпусу (ВхШ), 40х10 мм
РЕМІНЕЦЬ
Матеріал ремінця Сталевий
Колір Чорний
Застібка Дворівнева
ГАБАРИТИ
Діаметр 40 мм
Товщина 10 мм
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
Годинник
Гарантійний талон
Візитка
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Зміщена |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 529 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9163 silver SP
529 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




