+380 (99) 771-43-37





Skmei 9127 prestige коричневі з білим циферблатом чоловічі класичні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9127
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Яскраві кольори, стриманість в деталях, незвичайне поєднання фактур і форм, все це видає в своєму власника справжнього джентльмена зі своїм неповторним стилем і поглядом на світ новинка від SKMEI. Ви не залишитеся непоміченою ні на гучній вечірці, ні на нараді в офісі з новим зухвалим хронометром SKMEI 9127. Суворе колірне рішення нових годин, розповідає про свого власника як про людину стильному і прагне до нових відкриттів.

Незвичайне розташування секундної стрілки на окремому циферблаті дає можливість використовувати як годинник секундомір, а отображающаяся поточна дата, не дасть вам забути про важливу подію. Водонепроникність 3 АТМ дозволить такою імпульсивною і активній натурі не обмежувати себе в переміщеннях і не турбуватися про збереження годин. А сталевий корпус золотого кольору і мінеральне скло збережуть кварцовий механізм від легендарної фірми Citizen в цілості.
Помітний ремінець з еко шкіри, шириною 20 мм виконаний у коричневому кольорі, легко і надійно зафіксує ваш модний аксесуар, і ви будете на висоті стилю і пунктуальності!

Характеристики:
-
Стиль годин: класика
-
Механізм годин: кварцовий (Citizen, Японія)
-
Виробник: SKMEI
-
Колір: білий
-
Колір ремінця: коричневий
-
Матеріал ремінця: Еко шкіра
-
Матеріал корпусу: сталь, мінеральне скло
-
Водостійкість: 3 АТМ
-
Відображення дати: є
-
Будильник: немає
-
Секундомір: немає
-
Максимальна довжина браслета: 23 см
-
Діаметр циферблата: 45 мм
-
Висота циферблата: 10 мм
-
Ширина ремінця: 20 мм
-
Вага без упаковки: 49 р.
-
Тип батареї: SR626W
-
Пол: чоловічий
-
Гарантія: 6 міс.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Аллою |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 719 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9127 brown white
719 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний






