+380 (99) 771-43-37



Skmei 9140 золото з чорним циферблатом чоловічі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 9140
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Виключно вдале поєднання чорного відтінку циферблата моментально привертає увагу – на SKMEI хочеться дивитися знову і знову! Корпус і браслет з сталі золотистого кольору, стійке до подряпин і потертостей скло, приголомшлива функціональність – все для того, щоб ви отримували максимальне задоволення від користування по-справжньому якісної річчю.
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 679 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9140 strap gold black dia
679 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


