+380 (99) 771-43-37




Skmei 1052 червоні дитячі спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні годинник Skmei 1052
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець !
• Більш 4 років досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативна відправка товару та відповідь компанії
• Кваліфікована і правдива консультація
Яскраві, стильні, мультифункціональний годинник Skmei 1052 - це відмінний аксесуар для любителів спорту та активного відпочинку! Надійність цих годин перевірена роками експлуатації в жорстких умовах. Дана модель є ударостійкої і водостійкою - якості, що відрізняють спортивні годинник від звичайних. До доповнення до надійності, годинник Skmei 1052 мають всі необхідні функції, такі як: яскраве підсвічування, секундомір, будильник.
Браслет
Браслет виготовлений із міцного матеріалу, що забезпечує надійну фіксацію годин на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета можна бути впевненими в комфортному носінні годин. Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Яскрава електролюмінесцентна підсвічування допоможе власнику дізнатися точний час навіть у повній темряві. Просто натисніть на кнопку і приємний колір освітить елементи циферблата на кілька секунд.

Характеристики:
Стиль годин: спорт
Механізм годин: кварцовий (Miyota, Японія)
Колір: червоний+білий
Колір ремінця: червоний
Колір підсвічування: зелений
Матеріал ремінця: ABS пластик
Матеріал корпусу: сталь, пластик, прозорий акрил
Водостійкість: 5 АТМ
Відображення дати: є
Будильник: є
Секундомір: є
Максимальна довжина браслета: 25 см
Діаметр циферблата: 44 мм
Висота циферблата: 17 мм
Ширина ремінця: 20 мм
Вага без упаковки: 48 р.
Тип батареї: CR2016 /SR626W
Комплект поставки:
-
Годинник
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір циферблату | Комбінований |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1052 red SP
299 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний


