+380 (99) 771-43-37




Skmei 1330 batterfly білі, з золотистим кантом жіночі годинники
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальний годинник Skmei 1330
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Надсилання в день замовлення!
Чому варто купувати у нас:
• Сертифікований продавець!
• Понад 4 роки досвіду роботи
• Актуальні ціни та наявності
• Оперативне відправлення товару та відповідь компанії
• Кваліфікована та правдива консультація
Елегантність, жіночність, лаконічність дизайну та справжня розкіш – всі ці якості втілили дизайнери в моделі нового жіночого годинника SKMEI 1330. По-справжньому стильна новинка обіцяє стати хітом завдяки своїй стриманості у виконанні та точних штрихах у деталях. Власниця нового жіночого хронометра від SKMEI явно непересічна особистість і розуміється на моді та стилі – а витончений аксесуар, виконаний в аристократичному чорному кольорі, доповнює її бездоганний образ.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребує щоденного заводу. Такий годинник надійніший, оскільки він менш чутливий до ударів у порівнянні з механічним.
Корпус:
Круглий, сталевий корпус виконаний у класичному строгому стилі, навіть тонкий корпус робить годинник особливо привабливим. Годинник оснащений мінеральним склом. Задня кришка повністю закрита, з написом та логотипом бренду.

Браслет:
Браслет виготовлений із міцної нержавіючої сталі. Цей матеріал надійно захищає аксесуар від зовнішнього впливу. Магнітний замок надійно утримує браслет на зап'ясті та оберігає від випадкового розстібання.
Водонепроникність
У годинника герметичний корпус з рівнем вологозахисту 3ATM.
ГАРАНТІЯ
Гарантія 6 місяців
Комплект поставки:
Годинник
Візитка
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Кількість каменів | 4 шт. |
| Стать | Жіноча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина ремінця | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет/Ремінець | еко шкіра |
| Матеріал | сплав металів |
- Ціна: 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1330 gold steel
499 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний



