+380 (99) 771-43-37





Skmei 1074 зелені спортивні годинник
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Гарантія 180 днів!
• Оригінальні спортивні годинник Skmei 1074
• Більше моделей на сайті https://cool-watch.com.ua/
• Відправлення у день замовлення!!!
Чому варто купувати у нас:
•Сертифікований продавець !
•Більш 4 років досвіду роботи
•Актуальні ціни та наявності
•Оперативна відправка товару та відповідь компанії
•Кваліфікована і правдива консультація
Наручний годинник SKMEI 1074 – класичні спортивні годинник з оптимальним набором функцій. Дана модель має лаконічний дизайн і міцні зносостійкі матеріали. Управління функціями просто і зрозуміло, і Вам не доведеться довгий час перегортати десятки варіантів, перш ніж знайдеться потрібний. Займайтеся спортом в приміщенні або на відкритому повітрі, не побоюючись пошкодити аксесуар. Одного разу надівши годинник SKMEI 1074 на зап'ясті вам не захочеться більше знімати.
Особливості годин SKMEI 1074
Кварцовий механізм
Кварцовий механізм годинника гарантує точність відображення часу протягом усього періоду експлуатації.
Матеріал корпусу
Годинник виконаний з ударостійкого пластику. Завдяки своїм властивостям цей матеріал успішно протистоять зносу в процесі тривалої експлуатації.
Екран
Екран годинника виготовлений з композитних матеріалів, вона менше схильна до появи подряпин і інших механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Спеціальні матеріали і нержавіюча сталь, з яких виконані годинник, являються відмінним захистом від вологи. Клас водозахисту 5 АТМ
Якість матеріалів браслета
Браслет виготовлений з гіпоалергенного поліуретану і надійно фіксується на зап'ясті. А завдяки широкому діапазону регулювань браслета використання годин стає дуже комфортним. Механізм годинника захищений задньою кришкою з нержавіючої сталі, а нанесена на неї фірмова гравірування є відмінною рисою ОРИГІНАЛЬНИХ годин SKMEI.
Надійність кріплення
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з нержавіючої сталі надійно утримує браслет на зап'ясті і оберігає від випадкового розстібання.
Підсвічування
Електролюмінесцентна підсвічування на світлодіодному дисплеї дозволяє дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір ненадовго освітить елементи циферблата.

Широкий функціонал
-
Секундомір
-
Відображення дати і дня тижня
-
Формат часу 12/24
-
Будильник
-
Підсвічування

Комплект поставки:
-
Годинник
-
Інструкція (Англійською мовою)
-
Візитка
-
Гарантійний талон
Без коробочки (протиударна упаковка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дня тижня, Індикація дати |
- Ціна: 369 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1074 green SP
369 ₴
+380 (99) 771-43-37
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок10:0018:00
- Вівторок10:0018:00
- Середа10:0018:00
- Четвер10:0018:00
- Пʼятниця10:0018:00
- Субота11:0016:00
- НеділяВихідний




